Herci

  • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /data/www/20379/zivotopisyosobnosti_cz/www/sites/all/modules/views/views.module on line 906.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_validate() should be compatible with views_handler::options_validate($form, &$form_state) in /data/www/20379/zivotopisyosobnosti_cz/www/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 607.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_submit() should be compatible with views_handler::options_submit($form, &$form_state) in /data/www/20379/zivotopisyosobnosti_cz/www/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 607.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter_term_node_tid::value_validate() should be compatible with views_handler_filter::value_validate($form, &$form_state) in /data/www/20379/zivotopisyosobnosti_cz/www/sites/all/modules/views/modules/taxonomy/views_handler_filter_term_node_tid.inc on line 302.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_style_default::options() should be compatible with views_object::options() in /data/www/20379/zivotopisyosobnosti_cz/www/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_style_default.inc on line 24.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_validate() should be compatible with views_plugin::options_validate(&$form, &$form_state) in /data/www/20379/zivotopisyosobnosti_cz/www/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 134.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_submit() should be compatible with views_plugin::options_submit(&$form, &$form_state) in /data/www/20379/zivotopisyosobnosti_cz/www/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 134.
  • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /data/www/20379/zivotopisyosobnosti_cz/www/sites/all/modules/views/views.module on line 906.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter_boolean_operator::value_validate() should be compatible with views_handler_filter::value_validate($form, &$form_state) in /data/www/20379/zivotopisyosobnosti_cz/www/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter_boolean_operator.inc on line 159.

Miroslav Donutil (* 7. února 1951 v Třebíči) je populární český herec, člen činohry Národního divadla v Praze. Jedná se o jednoho z nejpopulárnějších českých herců.

Květa Fialová (* 1. září 1929 Veľké Dravce, nyní Slovensko) je česká herečka, oblíbená divadelní, filmová a televizní diva, manželka českého režiséra Pavla Háši.

Richard Krajčo (* 1. června 1977 v Ostravě) je znám jako skvělý divadelní i filmový herec a moderátor, ale především jako frontman zpěvák punkfolkové skupiny Kryštof.

Daniela Šinkorová (* 28. prosinec1972, Nitra, Slovensko) je slovenská herečka a zpěvačka žijící v České republice. Pochází z napůl umělecké rodiny. Má o 11 let starší sestru Janu.

Tereza Voříšková (* 29. září 1989 Praha, Československo) je česká herečka. Studuje Pražskou konzervatoř, obor hudebně-dramatický.

Helena Dytrtová narozena v roce 1962. Dříve v době manželství s panem Němcem se vyskytuje pod jménem Helena Němcová.

Narodila se v roce 1986 v Českém Těšíně, kde také maturovala v roce 2006 na gymnáziu.

Miroslav Šimůnek (* 5. dubna 1978 Jilemnice) je oblíbeny český herec, který se stal známým zejména hlavní rolí v Troškově pohádce Z pekla štěstí.

Markéta Častvaj Plánková (*15. dubna 1978 Nové Město na Moravě) je česká herečka, muzikantka, zpěvačka a moderátorka. Známou se stala především díky seriálovým rolím.

Jaroslava Obermaierová (* 10. dubna 1946 v Praze) je oblíbená česká televizní, filmová i divadelní herečka, jenž si zahrála v desítkách českých filmů a v mnoha známých televizních seriálech.