Braňo Mojsej

  • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /data/www/20379/zivotopisyosobnosti_cz/www/sites/all/modules/views/views.module on line 906.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_validate() should be compatible with views_handler::options_validate($form, &$form_state) in /data/www/20379/zivotopisyosobnosti_cz/www/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 607.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_submit() should be compatible with views_handler::options_submit($form, &$form_state) in /data/www/20379/zivotopisyosobnosti_cz/www/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 607.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter_boolean_operator::value_validate() should be compatible with views_handler_filter::value_validate($form, &$form_state) in /data/www/20379/zivotopisyosobnosti_cz/www/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter_boolean_operator.inc on line 159.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter_term_node_tid::value_validate() should be compatible with views_handler_filter::value_validate($form, &$form_state) in /data/www/20379/zivotopisyosobnosti_cz/www/sites/all/modules/views/modules/taxonomy/views_handler_filter_term_node_tid.inc on line 302.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_validate() should be compatible with views_plugin::options_validate(&$form, &$form_state) in /data/www/20379/zivotopisyosobnosti_cz/www/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 134.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_submit() should be compatible with views_plugin::options_submit(&$form, &$form_state) in /data/www/20379/zivotopisyosobnosti_cz/www/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 134.

Braňo Mojsej se narodil 5.  května 1968,v Košicích. Jeho manželkou je podnikatelka Nora Mojsejová. Sám o sobě se vyjádřil, že se narodil v sanitce.

Životopis Braňo Mojsej

Jeho rodičie jsou rozvedení a nemá žádné sourozence. V letech 1982 - 1986 Braňo studoval na střední škole hotelové akademie v Kežmarku. Po maturitě nastoupil na vojenskou službu. Od svých "teenagerských" let měl problémy se svým chováním. Rád konzumoval alkohol a dělal různé výtržnosti. Od dětsví projevoval sklony k hudbě. Ještě jako dítě vyhrál konkurz v dětské relaci.

Po ukončení vojenské služby vystřídal mnoho zaměstnaní. Převážně pracoval v restauracích jako číšník. Když měl 22 roků, oženil s Valikou, se kterou má jednoho syna. Dodnes se s ním pravidelně potkává. Důležitý zlom v Mojsejovém živote nastal, když se střetl s Norou Kassaiovou. Nora byla v roku 2002 manželkou podnikatele Kassaie. Braňovi umožnila, aby předvedl svoje zpěvácké schopnosti na politické mítingu HZDS. Ješte v tom roce se oba rozvedli a 1. 1. 2003 sa zasnoubili, sotva pár dní po tom, co byli rozvedení soudem.

Manželé Mojsejovi žijí v luxusním domě v Košicích /městská čast Pereš/. Braňo Mojsej měl velké ambicie. Spolu s manželkou Norou na Slovenskej televizi měli reality show "Domáca horúčka". Ale kvůli vulgárnímu vyjadřování bylo vysílaní zastaveno. Manželé Mojsejovi sa nevzdávali.

V roku 2005 s televizí Markíza odstartovali kontroverzní reality show Mojsejovci. Manželé nabídli svoje prostory v domě pro štáb televizie a pro účinkujících finalistou v této relaci. Vítěz této reality show dostal 2 miliony korun, které hradili manželé ze svého. Během této reality show spolupracovali se známým moderátorem Vilem Rozborilem.

Braňo Mojsej vydal albumy: Iba pár dní a Sen - v roce 2004. V roce 2005 spolu s finalisty reality show nahrál album M12 / toľko bolo finalistov /. Chcem byť v dome. Tento album byl úspěšný.

Po ukončení reality show se Braňo Mojsej jako zpěvák neuplatnil. V divácké anketě Slávik 2006 Braňo získal ocenenií za najhorší zpěvácký výkon Slaměnný slavík.

Manželé Mojsejovi měli svoji relaci v televizi Markíza Nora a Braňo - jeji pravdivý příběh. Ale kvůli neshodám s vedením této televize a také na základě stížností dotknutých lidí, jejich relaci ukončili.